شرکت بهمن تجهیز اسپادانا با هدف  تامین بخشی از نیازهای تخصصی صنایع پتروشیمی، فولاد، سیمان و شرکت های مرتبط با تولید، انتقال و توزیع نیروی برق، با ارائه خدمات مهندسی و همچنین تامین قطعات و تجهیزات صنعتی پایه گذاری شده است.

محور فعالیت های مهندسی این شرکت بر ارائه خدمات برقی و مکانیکی به  واحدهای صنعتی می باشد. با توجه به سالها تجربه و دانش مدیران شرکت در حیطه ی صنایعی همچون فولاد، پتروشیمی، کارخانجات و سایر واحدهای تولیدی و صنعتی، این شرکت در زمینه ی انجام پروژه و تامین تجهیزات فعالیت های متعددی دارد.

با تکیه بر علم، دانش و خلاقیت دانش آموختگان نخبه دانشگاههای برتر، تیم های مهندسی خدماتی نظیر طراحی، نظارت و اجرای نیروگاه های خورشیدی، پست های برق، تابلو و اتوماسیون صنعتی، طراحی قطعات صنعتی، هیدرولیک و پنوماتیک و الکترومکانیک را ارائه می دهند.

این شرکت همچنین نمایندگی فروش و توزیع محصولات معتبر شرکت های بین المللی را در اختیار دارد، و یکی از تامین کنندگان واحدهای صنعتی می باشد.

تاکید مدیران این شرکت بر به روز بودن دانش و علم مهندسین به منظور ارائه خدمات برتر و با کیفیت نسبت به سایرین می باشد و به منظور دستیابی به این هدف، دوره های آموزشی، وبینارها و سمینارهای منظم و دوره ای جهت ارتقای سطح دانش و مهارت پرسنل انجام می شود.